Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна наука в незалежній Україні»

Назва: 

Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна наука в незалежній Україні»

Тип події: 

Період: 

Wednesday, September 8, 2021 - 09:00 to Thursday, September 9, 2021 - 18:30

Шановні колеги! 

Оргкомітет Всеукраїнської наукової конференції «Геологічна наука в незалежній Україні»присвяченої 30-й річниці Незалежності України, яка відбудеться 8–9 вересня 2021 року, запрошує науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти (студентів), представників галузевих підприємств до обговорення теоретичних і практичних аспектів сучасного стану та розвитку вітчизняної геологічної науки.  

Тематичні напрями роботи конференції:  

1.       Мінералогія

2.       Корисні копалини

3.       Петрологія

4.       Геохімія

5.       Екогеологія

Робочі мови конференції: українська, англійська. 

Формат заходу: змішаний пленарно-дистанційний режим.

Для участі потрібно до 15 червня 2021 р. заповнити та надіслати електронну форму заявки на участь у конференції, а також до 10 липня 2021 р. надіслати на електронну пошту ukrgeoscience2021@gmail.com тези доповіді.

КОНТАКТИ: 

 м. Київ, проспект Академіка Палладіна, 34, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

 

Контактні особи:

Кошлякова Тетяна Олексіївна (Секретар Оргкомітету) тел.: +(38) 067-664-94-41

Вовк Катерина В’ячеславівна (Заступник Голови Оргкомітету) тел.: +(38) 067-108-80-57

 

ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ: 

Для співробітників Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України (ІГМР НАН України) участь у конференції – безкоштовна (якщо першим автором надісланих тез є співробітник ІГМР НАН України). Для відшкодування витрат, пов’язаних з організацією та проведенням конференції, для учасників з інших установ та організацій – організаційний внесок 200 грн. Для аспірантів – 100 грн, студентів – 50 грн.

Реквізити для безготівкової сплати оргвнеску будуть повідомлені учасникам конференції у відповідних листах-запрошеннях. Копію квитанції або платіжного доручення про сплату оргвнеску необхідно подати в оргкомітет до початку конференції. Як виняток, за персональною домовленістю, можлива оплата готівкою.

 

Детальну інформацію, можна знайти в інформаційному листі !!!

 

Оргкомітет буде Вам вдячний за поширення  інформації про проведення даної конференції.

 

Вкладення: